Jak co roku bardziej to przegląd tego co udało mi się opublikować na blogu, bo powstało trochę więcej i czeka na moją litość, aż wyciągnę z szuflady, oprawię i sfotografuję.
Priorytetem było skończenie galerii u Julki w pokoju z "Somebunny to love" w roli głównej, Mam już sporo obrazków z tej serii, powoli muszę się zabrać za rozplanowywanie jej.
![]() |
![]() |
| "Blowing Bubbles", Fun in a winter wonderland, "Special deliviery" |
Skończyłam też serię z uroczym króliczkiem Bebunni. Wyhaftowałam wszystkie obrazki jakie do tej pory się ukazały ;) Tutaj cześć serii jaką wyhaftowałam w tym roku.
![]() |
Tradycyjnie powstało kilka obrazków autorstwa Margaret Sherry - uwielbiam się katować tymi konturami :)
![]() |
Wyhaftowałam też obrazki NeoCraft na podstawie ilustracji Ingi Paltser. Przypomniałam sobie, że muszę ogrodniczce dohaftować partnera :)
![]() |
| "Рackage", "Gardener" |
Powstało też kilka innych haftów dla Julki. Serduszko- zawieszka na klamkę przy drzwiach do jej pokoju., urocze myszki i zakładka z kotkiem Solo Cat - może kiedyś się skuszę na wyhaftowanie całej tej serii.
![]() |
| "The mice will play", All of a flutter - Lucie Heaton, "Butterflies bookmark" - Solo Cat |
Moje ukochane elfy - od NeoCraft jak i Nimuë
![]() |
| "Red Haired" - NeoCraft, "Clair de Lune" - Nimuë, "Le biniou"- Nimuë |
Hafty o tematyce kuchennej ze zbioru mini schematów "La grande histoire de la cuisine". Bardzo podobała mi się ta seria i na pewno powstanie więcej obrazków :)
![]() |
|
|
Kilka haftów autorstwa Véronique Enginger
![]() |
| "Savon de Marseille", "Fraises", "Une Veranda", Zawieszka - Le grand ABC "De la brodeuse" |
Skończyłam serie z naszymi monogramani w ptasiej stylistyce. Powstały też śnieżynki na plastikowej kanwie.
![]() |
| "Ice Ornaments", Les Belles lettres - À l'ombre des lettres en fleurs |
No i na koniec mój eksperyment. Ufarbowałam na czarno len - z miernym efektem, bo tkanina strasznie farbuję. Ale dzięki temu powstały 3 obrazki z ważnymi dla mnie gwiazdozbiorami :)
![]() |
| Panna, Mały i Wielki Wóz, Waga |
To wszystko co mam do pokazania. Mam nadzieję, że przyszło rok będzie bardziej owocny :)
( każdy haft jest podlinkowany)














































