poniedziałek, 2 września 2013

Pinkie Pie - My little pony - mój własny schamat

Po wakacyjnej przerwie wracam do projektowania zabawek :) Plany mam ambitne, mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować. Tydzień temu zabrałam się za projektowanie nowych kucyków. Pierwszy już jest gotowy, 2 kolejne zaprojektowane, do kolejnych dobrałam kolory i też czekają na na swoje schematy, a te zaprojektowane na dokupienie muliny. Jak sie okazało, co się za brałam za kucyka, to okazywało się, że brakuje jakiegoś koloru, chociaż mam niemalże całą paletę dmc. Doszłam przy okazji do wniosku, ze w kolorystyce dmc brakuje ok 1000 odcieni, dobranie kolorów to nie lada wyczyn. Julka mi dzielnie pomagała w dobieraniu kolorów, nadzorowała, żeby sie wszystko się zgadzało z oryginałem.

Pierwszym kucykiem w tym sezonie jest Pinkie Pie. Kucyk niezwykle energiczny, hiperaktywny, uwielbiające zabawę. Starałam sie to ukazać w zabawce :)

Uszyte z lnu 32 ct w kolorze białym, nici dmc. Zabawka ma 12x11 cm. Szyta ręcznie.Tutaj porównanie do oryginału :)Oryginalna zabawka wygląda tak. Jest podobnej wielkości.


Schemat jak zawsze do pobrania na Turkusowym Hamaku, w ramach cyklu 


13 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...