wtorek, 23 lipca 2013

Zawieszka - "Butterfly Triplex" - Dimensions

Ten rok był dla mnie bardzo niezwykły :) Rok temu Sylwia założyła Turkusowy Hamak i zaprosiła mnie do współtworzenia go. Było to dla olbrzymie wyróżnienie ale i też duże wyzwanie. Podeszłyśmy z dziewczynami bardzo ambitnie.  Praca nad blogiem w pewnym momencie stała się niczym etat w pełnym wymiarze Było to bardzo twórcze i inspirujące, ale i pouczające.  Comiesięczne Siłownie Twórcze dawały inspiracje do Tworzenia nowych prac, nawet tych które nieśmiało marzyły mi się od dawna, a czasu na ich zrobienie zawsze brakowało :)

Tworzenie naszego Zakątka  bardzo zbliżyło nas do siebie i stałyśmy się serdecznymi przyjaciółkami. Na pierwszy rzut oka połączenie naszego szaleństwa nie stało sie mieszanką wybuchową, a jednolitym organizmem, w którym każdy element idealnie współgra z pozostałymi.

Rocznica powstania Turkusowego Hamaka, będzie dla nas niezwykle szczęśliwym wydarzeniem. Chcemy, żeby wszyscy odwiedzający nasz Zakątek świętowali razem z nami, dlatego postanowiłyśmy zorganizować specjalne candy z tej okazji. Każda z nas postarała się przygotować jakiś upominek.

Naszym logiem jest turkusowy motylek, który uwielbiamy i towarzyszy nam wszędzie, dlatego umieszczenie go na serduszku zawieszce było oczywiste :)
Sam motylek pochodzi z obrazka "Butterfly Triplex" od Dimensions. Zamiana kolorów z palety Dimensions na DMC była nie lada wyzwaniem, Kolory proponowane w oficjalnym przeliczniku Dimensions różniły się znacznie od oryginalnej kolorystyki, dlatego dobierałam je samodzielnie. Podczas samego haftowania też wprowadziłam nieznaczną zmianę - ściegi na jednym skrzydełku są w drugą stronę, żeby całość wyglądała bardziej naturalnie. Myślę, że tak motylek prezentuję się lepiej.

Całą zawieszkę uszyłam z lnu 32 ct w kolorze kości słoniowej, haftowane nićmi, dmc. Na czułkach dodałam koraliki Mill Hill Glass Seed Beads w kolorze srebrnym, Zawieszka ma 10 x 10 cm wielkości. Zszyte ręcznie.W następnym pokaże podkładkę jaką też będziecie mogły wygrać w tym candy :)

Serdecznie zapraszam do udziału w Candy. Pozostałe dziewczyny przygotowały niesamowite prezenty, więc myślę, że nagroda będzie bardzo kusząca. Wszystkie informacje znajdziecie na Turkusowym Hamaku.Zapisywać możecie się TUTAJ


6 komentarzy:

 1. piekny motylek , gratuluję przyjemnej współpracy w tworzeniu Turkusowego hamaka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To że w ogóle jest jakiś motylek , logo i to wszystko jakoś wizualnie wygląda, to dzięki tobie:** A nuta szaleństwa- nieodzowna!:) Wielkie uściski!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna motylkowa zawieszka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. tak jednolity szalony;) organizm ale jak widać funkcjonuje całkiem dobrze:) Dziękuję ci że jesteś:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładnie dobrałaś kolory. Śliczna kolorystyka i tym samym cała zawieszka
  Gratuluje rocznicy i życzę kolejnych lat!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny ten motyl, a co do Turkusowego Hamaka, to udało Wam się stworzyć wspaniałe miejsce i mam nadzieję, że będzie jeszcze całe mnóstwo takich rocznic :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...