poniedziałek, 12 maja 2014

May Cake - Brithday Cakes - Brooke's Books

Nawet się już nie będę tłumaczyć z mojej nieobecności na blogu, ani obiecywać ze posty będą częściej się pojawiać. Skupiłam się teraz na większych haftach, na które potrzeba więcej czasu. Nie mówiąc już o oprawie, zdjęciach. Robię niewielkie przerwy na projekty konieczne do zrobienia. Wśród nich jest tortowy kalendarz, który wyszywa mi się bardzo przyjemnie, dość sprawnie a przyszywanie koralików zawsze najbardziej mniej cieszy :)
Majowy obrazek strasznie mi się podoba, ma przepiękne optymistyczne kolory, moje ulubione połączenie zieleni i różu, przepiękne motyle, które uwielbiam. Wprowadziłam niewielką zmianę. Dodałam kilka koralików, zamiast wyszywanym kropeczek.


Wyhaftowane na lnie 30 ct w kolorze piaskowym, nici dmc, koraliki Mill Hill Glass Seed Beads i Toho Round 11o, 8x14 cm.Mniejszymi projektami, które powstają są inspiracje do kolejnej Siłowni Twórczej na Turkusowym Hamaku.
A Wy nadal możecie przysyłać swoje zgłoszenia do aktualnie trwającej Siłowni Twórczej której tematem jest "Buduar". Na Wasze prace czekamy do połowy miesiąca.

6 komentarzy:

  1. świetnie Ci to wyszło!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. w tym tygodniu wystartował nowy agregat zBLOGowani, umożliwiający: generowanie ruchu na blogi które dołączyły, dający możliwość obserwowania blogów i ulubionych wpisów. zapraszamy do rejestracji na www.zblogowani.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepiękny torcik, kolorki letnio-wiosenne.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...